Zagłębienie i nierówności zęba po uderzeniu

Witam. Otóż niedawno uderzyłem się podbródkiem o krawędź stołu. Dolne zęby uderzyły w górne, a na jedynce powstało "zagłębienie", jest małe, dosyć płytkie, a na dolnej granicy zęba widać, że stała się nierówna. Ząb nie wykazuje nadwrażliwości. Czy powinienem coś z tym zrobić?

Jeśli po badaniu okaże się, że jedynym powikłaniem jest niewielki uszczerbek zęba można dokonać korekty odpowiednim materiałem, jednak jeśli Panu efekt estetyczny nie przeszkadza wystarczy zastosować fuoryzację oraz pilnować wizyt kontrolnych.