Zagrożenie schorzeniem mikropenisa

witam, mam 6 letniego syna ,ktory jest zagrozony schorzeniem mikropenisa bylismy w szczecinie na konsultacji lekarskiej i w sumie lekarz swierdzil ze zagrozenie jest ale trzeba czekac ,lekarze pediatra zbagatelizowal problem. prosze o pomoc na kierowanie na konsultacje do odpowiedniego specjalisty . zachodniopomorskie

Szanowna Pani,
Przede wszystkim trzeba odwiedzić też specjalistę ds zaburzeń różnicowania płci i endokrynologa dziecięcego. Interwencja chirurgiczna dopiero później, jeśli w ogóle.
z poważaniem,
J.Zachwieja