Zakażenie rany po usunięciu ziarniniaka ropotwórczego

Witam, córka jest tydzień po operacji ziarniniaka ropotwórczego. Niestety rana nie chce się goić, najpierw lekarz kazał psikać octeniseptem, nic nie pomagało.Podczas kontroli w czwartek kazał dokupić unigel. Rana jest nadal mokra i leci ropa i strasznie śmierdzi. Lekarz nic nie mówił i kazał przyjść do kontroli. Ja jednak jako matka mam obawy czy to zakażenie nie za długo trwa? czy mam jechać do innego miasta na konsultacje?

Myślę , że można skonsultować z innym chirurgiem , chociaż zawsze najlepiej wie jak przebiegała operacja i co zrobił ten chirurg , który operował! Pobrałbym wymaz z rany , zrobił posiew,antybiogram i zastosował antybiotykoterapie celowaną!!! zż