Zakola nad skroniami u 20-latka

Witam. Mam na imię Kacper i mam 20 lat. Mam problem z niewielkimi zakolami nad skroniami i do tego wysokie czoło. Czy istnieją jakieś sposoby domowe lub leki albo nawet zabiegi dzięki , które te włosy mogą odrosnąć gdzie te zakola ? Nie są aż tak duże ale wolałbym zawczasu się za to wziąć aby nic większego z tego nie wyszło . I mam też pytanie co zrobić jeżeli często mam przetłuszczone włosy ( nie wiem czy to przez często mycie włosów nie odpowiednim szamponem lub temperaturą wody. Kacper !

Aleksander Ropielewski

Jeżeli ma Pan genetycnze tendencje do łysienia to na dłuższą metę nie ma możliwości zapobieżenia łysieniu i lepszą strategią bedzie zaakceptowanie tego faktu. Odnośnie przetłuszczających się włosów to polecam stosowanie szamponów do włosów tłustych, a w przypadku braku poprawy kontakt z dermatologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.