Zespół suchego oka a stosowanie okularów z filtrem

Witam, mam zespół suchego oka. Nie ma mowy o pracy przy komputerze bez okularów, działają one u mnie jak ochrona, bez nich po kilku minutach mam czerwone oczy i piekące. Okulary mam 0,25 ponieważ nie mam szczególnych problemów ze wzrokiem a okulista dobrał mi takie. Moje pytanie brzmi, czy gdy kupię sobie zwykłe zerówki z filtrem to ochronią mi oczy chociaż trochę?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli okulista dobrał Pani takie okulary, to proponuję zastosować się do jego zalecenia.
Pozdrawiam