Zmiany skórne na plecach a stosowanie zamrażacza

Mam malutkie narosla na plecach dokladnie na barku czy moge zastosowac zamrazacz firmy scholl

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak, choć powinien je w pierwszej kolejności ocenić dermatolog.

Najlepiej jest udać się na konsultację do dermatologa, lub lekarza medycyny estetycznej i przebadać te znamiona i po konsultacji lekarz powie czy można je usunąć i jaką metodą najskuteczniej.