Zmiany zlokalizowane w odprowadzeniach czołowo-centralno-skroniowo-ciemieniowych w wyniku EEG

w 2011 roku miałam zakrzepice spowodowała napady padaczkowe Zapis spoczynkowy EEg nie prawidłowyo dość dobrze wyrażonej nieregularnej czynności podstawowej ze zmianami zlokalizowanymi w odprowadzeniach czołowo-centralno-skroniowo-ciemieniowych ze zmienną przewagą stron z tendencją do synchronizacji i uogólniania oraz napadowości aktywowanymi przez FS i HW. Mam 35lat,Depakine Chrono 800mg -o-500 mg oraz Warfin .Agata

Z takim wywiadem zawsze należy analizować wynik badania EEG po obejrzeniu poprzedniego, leczenie jest uzależnione od ilości napadów padaczkowych. Pozdrawiam