Alkoholizm u ojczyma i awantury

Witam . Moj ojczym od lat jest alkoholikiem teraz to sie pogorszylo przepija ostatnie pieniadze pije w pracy albo w ogole do niej nie dociera robi awantury jest agresywny w stosunku do mamy ubliza Jej miesza Ja z blotem mowi ze jak nie da mu na piwa to sie powiesi mam rodzenstwo w wieku 12 6 i 2 latka dzieci juz nie maja na rzeczy nawet .. Ciagle interweencje sa wzywane policji co mam zrobic jak pomoc rodzenstwu na odleglosc

Dzień dobry!

Warto zachęcić mamę, aby zgłosiła się np. do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej czy Centrum Praw Kobiet.
Pani również może uzyskać w takich miejscach wsparcie oraz informację, a także ofertę psychoterapii.

Pozdrawiam!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza