Atak histerii i agresji u 2,5-latka

Mój wnuczek (2,5 roku)od pewnego czasu w ciągu dnia przeważnie o tej samej godz zaczyna płakać bez powodu i nie mozna Go uspokoić.Wczoraj wieczorem przebudził sie z atakiem takiej histerii i agresji ze synowa wezwała pogotowie.Podano małemu jakiś syropek uspokajajacy i odesłano ich do domu ,Jestesmy przerażeni (obawiamy sie padaczki)a zapisy do neurologa dopiero na nowy rok.

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem Pani niepokój o wnuczka.

Doradzam Pani, żeby poprosiła Pani lekarza prowadzącego dziecko, żeby na skierowaniu do neurologa napisał "na cito", tzn. że wizyta w możliwie jak najszybszym terminie.

Ewentualnie, dowiedzieć się, jak przyjmuje neurolog i uprzejmie poprosić go o wcześniejsze skonsultowanie wnuczka.

Życzę Pani powodzenia,
Irena Mielnik-Madej