Badanie serca i przyspieszony rytm zatokowy

rytm zatokowy miarowy przyspieszony wartosci 95/min , niespecyficzne zmiany ST-T. do tego cisnienie 170/105 co to znaczy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie wiem w jakiej sytuacji były robione badania, ale wynika z nich nadciśnienie oraz przyspieszony puls. Proszę ponownie udać się do lekarza, celem kontroli tych parametrów i wdrożenia leczenia.
Pozdrawiam