Co oznacza ten opis EKG u 31-latki?

Co oznacza taki opis EKG. Kardiologa mam dopiero za 2 miesiące i nie wiem czy jest czym się niepokoić. Rytm zatokowy miarowy 90/min. Obniżone ST w odprowadzeniach ||, ||| AVF,V5-V6 . Do tej pory nie miałam problemów z sercem. Nie choruje przewlekłe, nie przyjmuje żadnych leków. Mam 30 lat. Proszę o odpowiedź

Opisane zmiany w ekg(przyspieszony rytm serca,obniżenie ST)najpewniej wynikają z pobudzenia układu współczulnego serca w czasie badania.Mogło to być spowodowane np.tym,że się Pani denerwowała w czasie badania.Mogą też być inne przyczyny np.niedorwistość,nadczynność tarczycy itd.