Ból brzucha a wrzody

Witam, od paru dni boli mnie brzuch (30 min spokoju, 2 min niesamowitego bolu...) mam goraczke 37,4 gdy wstaje z krzesla czuje miarzdrzacy bol glowy, jakby ktos mi ja sciskal. Tydzien temu pojawl mi sie wrzod na posladku, mam depresje, i gdy sie drapalem po szyji to przez przypadek rozciolem sobie pieprzyk. Co mam robic?!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Z opisu można wnioskować, że występuje u Pana kilka problemów klinicznych równolegle. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. Niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu chorobowego i ocena kliniczna, poprzez wykonanie badania fizykalnego. Na tej podstawie lekarz będzie miał możliwość zlecić ewentualne badania dodatkowe i zasugerować odpowiednie leczenie.