Ból brzucha, luźne stolce i ból pleców

od trzech tygodni boli mnie czasem brzuch jak na biegunke mam luźne stolce jasno brazowe dwa razy dziennie a do tego bolia mnie plecy na dole tzw krzyz co może mi dolegać

Witam,

Powinien Pan się udać do lekarza. Warto oznaczyć morfologię, CRP, bilirubinę, ALAt, ASPAT, kreatyninę oraz analizę moczu. W razie potrzeby lekarz zleci dodatkowe badania. Dolegliwości trwają zbyt długo, proszę ich nie ignorować.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz