Ból i krótkie miesiączki po usunięciu fragmentu szyjki macicy z powodu cytologii CIN 3

Witam mam Wynik cytologi cin 3 dalsze leczenia polegalo na usunieciu tZw stanu przednowotworowego czyli usunieciu fragmentu z szyjki macicy. Zostalo to wypalone. Poczatkowo byl to bol taki delilatny I bardziej nie przyjemny teraz mam bol ale zadne ciekniecie krwi czy sluzu nie jest obecne.. Przed okresem mialam miesiaczki regularnie I trwaly 7 dni a teraZ po zabiegu tylko 3 dni ostrego krwawiwnia i od tej Pory nie mam zadnych uplawow nic. ProsE powiedziec no KIEDY powinnam sie zaczac Margaux.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.