Ból kończyn w zgięciach u 5-letniej córki

Witam serdecznie. mam problem z 5letnią córeczką . bolą ją nogi w zgięciach u stopy i jedna ręka w zgięciu w nadgarstku. całą noc nie spała . zaczęło się wczoraj od jednej nogi potem druga i teraz ręka nie gorączkuje . podałam jej syrop przeciwbólowy nie wiem co mam robić proszę o poradę co jej dolega.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry. Wskazane jest badanie kliniczne. Bez wiedzy ogólnej dotyczącej pacjenta nie jest możliwe ustalenie przyczyny na podstawie opisanych objawów.