Ból od łokcia do dłoni

Witam. Mam problem z prawa reka a mianowicie boli mnie z łokcia do dloni. Boli jak nia poruszam ale bol jest do wytrzymania. Napewno nie jest zlamana ponoewaz moge nia ruszac, gdy kazdego rana wstaje to jest napuchnieta ale po chwili znika opuchlizna. Wyczytalam w sieci ze to moga byc objawy raka czy tak moze byc? Bol nasila sie w nocy i gdy zginam palce i nadgarstek. Jagoda

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnej diagnostyce będzie można coś wiece powiedzieć