Ból ramienia przy podnoszeniu ręki

Od około miesiąca odczuwam ból ramienia przy odwodzie reki i jej podnoszeniu / staram nie spać się na tej stronie / choć podnieść ja do samej góry mogę za pomocą drugiej reki / stosowałam przez 7 dni maść i nic. Czasami słyszę tzw. strzelenie. W ogóle to mam problem z kręgami szyjnymi i w lewej ręce  - ale ty głównie chodzi o ból ramienia / przez 20 lat byłam maszynistka / Co zrobić !! Irena S
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Problem wymaga oceny ortopedycznej. W wypadku długich terminów wizyty dobrze udać się  do lekarza rodzinnego, który wstępnie oceni problem oraz zleci wykonanie badań radiologicznych potrzebnych podczas wizyty u specjalisty.
Pozdrawiam