Bóle brzucha a ryzyko kamicy nerkowej

dzien dobry, od kilku dni boli mnie brzuch i plecy, nie mam innych objawow, ale bol jest coraz silniejszy i nawet ibuprom srednio pomaga. czy to kamienie w nerkach? a moze jakies zapalenie?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzięć. proponuję koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.

Diagnostyka bólów brzucha jest jednym z najobszerniejszych i, niekiedy, najtrudniejszych zagadnień w medycynie. Właściwe rozpoznanie ich przyczyny i leczenie znacznie przekracza ramy porady internetowej. Oczywiście, że bóle te mogą towarzyszyć różnym schorzeniom nerek (m. in. kamicy). Widzę konieczność konsultacji lekarza rodzinnego. Pozdrawiam rh