Bóle jąder i podbrzusza u 13-latka

Witam. Mam syna który ma 13 lat. I miesiąc temu zaczęło go przez 3 dni boleć lewe jądro i podbrzusze. Zaczęło się to od tego że trzymał dziecko na kolanach pupa dziecka wchodzila na jadra przez 20 minut. Proszę mi powiedzieć czy on będzie mógł mieć w przyszłości dzieci. PS. Lewe jądro jest troche większe. Jeszcze nigdy nie chorował na świnke. Jeszcze jedno pytanko, czy przed pierwszym wytryskiem można stracić bezpłodność ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dziecko powinno zostać zbadane przez lekarza. Nie można na podstawie podanych informacji stwierdzić żadnych zaburzeń płodności.