Bóle przy próbach stosunku

Witam Man taki problem gdy próbujemy z moim chłopakiem uprawiać seks za każdym razem strasznie mnie boli. jestem dziewicą i kiedy pierwszy raz probowaliśmy wiadomo że bolało ale nie az tak bardzo jak teraz za każdym razem boli mnie jeszcze bardziej, doszło do tego że gdy tylko mnie dotknie ja czuje straszny dyskomfort i nie wiem co mam z tym zrobić.

Dzień dobry!

Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego.
Proszę zgłosić się do ginekologa seksuologa oraz psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!