Krótki okres po stosunku bez zabezpieczenia a możliwość ciąży

Witam.Okres miałam od 9 do 15 stycznia.Między 20 a 23 stycznia uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia.Jesteśmy świadomi konsekwencji.Przed kolejnym okresem strasznie bolało mnie podbrzusze,wręcz nie umialam siedziec.Dostałam apetyt ale bez "zachcianek".Czy jest obawa,że mogę być w ciąży?Chłopak nie doszedł we mnie.Jednak mimo wytrysku na zewnątrz doszło do kontaktu narządów.Kolejny okres dostałam w terminie ale trwał tylko 4 dni.Dodam,że od roku mam regularny co 28 dni i trwa 7.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek odbywał się dokładnie w okresie dni płodnych. Szansa na ciążę jest duża.