Bolesność głowy i zawroty a wynik morfologii u 9-letniego dziecka

Za niskie WBC u dziecka . WBC 2.7 , HCT 34.5 , RBC 4.25 , HGB 11.9 , MCV 81.2 , LYM(wart.b.)1.2,MXD(wart.b)0.1 ,NEUT(wart.b)1.4 . W uwagach z laboratorium mam zaznaczone (pilna kontrolaWBC) .Dziecko ma 9 lat od trzech dni ma utrzymujaca sie temperature 37.5-39 ' .Do tego bole glowy , zawroty glowy i nic poza tym . Wizyte u lekarza mamy dopiero za dwa dni . Niepokoja mnie wyniki krwi dziecka . Prosze o porade .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.