Brak widocznego zarodka w pęcherzyku płodowym

Jestem zdaniem lekarza w 10 tygodniu ciazy a z moich wyliczen wychodzi na to ze to poczatek 7 tygodnia.Lekarz mi powiedzial ze pechezyk plodowy sie rozwinal ale jak na 10 tydzien plod powinno byc widac a w moim przypadku nic nie ma.I chce wyczyscic mi macice.Ja chce jeszcze zaczekac.Mam jednak pytanie?Czy jak zaczekam jeszcze miesiac to czy moge miec pozniej jakies problemy?

Milena Lubowicz

Może dojść do zapalenia macicy jeżeli będzie Pani zbyt długo zwlekać z łyżeczkowaniem. Proponuję wykonać jeszcze poziom BhCG, to też pomoże określić czy się płód rozwija.
Pozdrawiam