Ciągłe drżenie rąk i przyspieszona akcja serca a nerwica

Dzień Dobry. Mam pytanie na temat swojego zdrowia. Każdego dnia rano jak wstaję trzęsą mi się ręce i mam przyspieszone serce. Załatwiając jakieś sprawy przyspiesza mi serce i strasznie trzęsą mi się ręce tak że nie mogę nawet nic napisać. Czy to jest związane z nerwicą czy z emocjami . Ciężko mi się z tym żyje. Biorę na to relanium i to mnie wycisza. Proszę o odpowiedz. Bardzo serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry,

Powinna Pani skonsultować się OSOBIŚCIE z lekarzem psychiatrą.
Pani trudności mogą być zarówno objawem nerwicy, ale również skutkiem ubocznym zażywanego leku ! Relanium jest uzależniające, stąd powinna go Pani przyjmować sporadycznie.