Ciągłe kłucie w boku przy torbieli krwotocznej na jajniku

Na początku czerwca wykryto mi 3cm torbiel krwotoczną na prawym jajniku. Mam przez 3mce brać Microgynon.Na ból Aulin.Moje pytanie dotyczy właśnie tego bólu, który występuje absolutnie cały czas. Momentami jest silny, momentami slabszy. Caly czas jednak czuje kłucie w całym prawym boku,często ból odczuwam też z lewej strony. Jestem osłabiona i rozdrażniona,samopoczucie bardzo kiepskie. Wizyta i USG 17.08. Czy taki ból jest normalny? Czy powinnam zgłosić się na wizytę wcześniej?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ból nie ustępuje po zastosowanym leczeniu to proponuję wcześniej udać się do lekarza. Ból w pewnym stopniu powinien się zmniejszyć.