Co dokładnie może znaczyć takie dziwne uczucie w gardle?

Witam mam kluche w gardle przy przełyku i jakby coś siedziało momentami dziwnie się oddycha tydzień temu robiono mi bronchoskopie, mam leki symbicort 160,promonta,clatra i gabapentin 100mg gdyż po upadku dostałam ataki astmy i neurolagie miedzyzebrowa.

szanowna Pani niestety nie jestem w stanie zbytnio pomóc przez internet, dobrze by było wykluczyć przyczynę psychiatryczną