Co może oznaczać mój szum w uszach?

Witam,mam pytanie od jakiegos czasu mam szum w uszach miałam tomografie zatok i głowy wyniki dobre wmiarę ,jednak u mnie coraz gorzej ,jak mowię eco mi odbjia ,nie słysze jak ktos do mnie mówi tylko taki jazgot i to bardzo mi przeszkadza,nawet jak ja cos mówie to tak jakby z daleka przez echo,mam tez zwyrodnienie kręgów szyjnych,prosze uprzejmię o odpowiedz czy to może byc zator? Dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonać audiometrię oraz skonsultować się z neurologiem. Pozdrawiam.