Co może powodować powiększenie brzucha?

witam nazywam się Sylwia mam 26 lat mam trójkę dzieci i problem z wielkim brzuchem . od około 2miesiący zauważyłam że brzuch mi strasznie rośnie myślałam że jestem w ciąży ale robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie co miesiąc dostaje okresu. nie wiem co nam robić i skąd ten brzuch wyglądam jak w 5 a nawet 6 miesiącu. pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badani będzie można coś więcej powiedzieć