Co może znaczyć taka płaczliwość i samotność?

Witam, mam pewien problem. Od jakiegoś czasu jestem poddenerwowana, zrobiłam się płaczliwa, jestem zmęczona i odeszła mi ochotę na kontakty z ludźmi. Wole spędzać czas w samotności mimo ze zawsze byłam bardzo otwarta i kontaktowa osoba. Często płacze bez kontrolnego powodu. Ludzie z mojego otoczenia także zauważyli ze dzieje się coś dziwnego ze mną, ale ja sama nie jestem w stanie powiedzieć co. Gdzie może lezec problem? Mam 18 lat, chodze do liceum, pracuje jeśli to ma jakiś związek.

Niestety jakiekolwiek hipotezy postawione po tak krótkim opisie mogłyby być równoznaczne wróżeniu z fusów. By postawić jakiekolwiek hipotezy na temat źródła problemu, potrzebna jest dużo większa ilość szczegółów na temat Pani funkcjonowania, relacji, przeżywanych emocji, doświadczeń. W tym celu polecam udać się na konsultację psychologiczną. Na pierwszym spotkaniu specjalista zada szereg pytań, które pozwolą mu postawić pewne hipotezy i stworzyć pewien plan działania by tych trudności się pozbyć. Pozdrawiam.