Co oznacza ból z tyłu głowy u 22-latka?

Witam Chciałbym znaleźć odpowiedź na moje objawy. Dzisiaj (15.03) czuje ból z tyłu głowy do tego próbuje zasnąć i nie mogę, ponieważ wydaje mi się że jestem osłabiony. Może czuje się osłabiony i jakbym miał zaraz zendlec dlatego, że jestem pod denerowowany i działa tak psychika? Proszę o pomoc jak ból nie będzie jednorazowy to udam się do lekarza

Dzień dobry, może to oczywiście wynikać ze stresu, jednak warto udać się do lekarza rodzinnego celem wykonania badań podstawowych i ewentualnej dalszej diagnostyki.