Co oznacza krwawienie przy torbieli jajnika?

witam mialam zrobione usg,wykryto mi prawdopodobnie cyste jajnika prawego,od 7 czerwca plamilam ale od paru dni krwawienie jest obfite przypomina prawdziwa krew,nawet taki ma zapach,wizyte u ginekologa mam dopiero za pare dni,czy to krwawienie powinno mnie niepokoic?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Każde krwawienie, które nie jest krwawieniem miesięcznym, należy być konsultowane w szpitalu.