Co oznacza Polypus elsteri parvus et metaplasia intestinalis focalis?

proszę o interpretacje wyniku histopatologii trzon;polypus elsteri parvus et metaplasia intestinalis focalis
Lek. Tomasz Budlewski

Występowanie tego typu polipa może wiązać się z Np rodzinna polipowatoscia , a także np zwiększa ryzyko wystąpienia raka żołądka , konieczna odpowiednia obserwacja i kontrola u lekarza gastroenterologa