Co oznacza to usg przezciemiączkowe?
Witam, usg przezciemiaczkowe splot naczyniówkowy obfitszy o nieco nieregularnym kształcie, co oznacza

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Sploty naczyniówkowe są fizjologicznymi strukturami u ludzi. Należy udać się z wynikiem do pediatry aby ten mógł go zinterpretować go w połączeniu z badaniem dziecka. Pozdrawiam.