Co oznacza ubytek w dziąśle?

Moj miesieczny synek ma dziwny ubytek dziasla z prawej strony znajduje sie ta luka okolo przyszlych zabkow mysle 3moze 4!? Co to moze byc i czy ma cos wspolnego ze sluchem bo byly robione badania i testy pokazuja negatywny wynik.. Czy przez dziąselko mije dziecko moze nie slyszec na prawe ucho? Prosze o pomoc!!! Dziekujemy

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena laryngologiczna, i raczej nie ma takiego przełożenia, sądzę że konieczna szersza diagnostyka.