Co oznacza wynik badania neurologicznego 40 letniej osoby?

W istocie białej okołokomorowej oraz podkorowo głównie w płatkach czołowych i ciśnieniowych widoczne rozsiane dość liczne ogniska hiperintensywne w T2 i Flair bez wzmocnienia kontraktowego najprawdopodobniej O charakterze naczyniopochodnym. Rezonans 2 lata temu. Przeszłam zabieg zamknięcia ubytku w sercu amplatzer. W tej chwili incydentalne objawy Sm.Czy to możliwe?

Zbyt mało danych. Co to znaczy incydentalne objawy SM? Pani opis jest lakoniczny i niejasny, trudno odpowiedzieć na pytanie. Wskazana konsultacja neurologiczna z pełną dokumentacja.