Co powoduje ból podczas siedzenia?

Witam, a więc tak jak w temacie, w tym roku będę miał 18 lat, jestem wysoki bo to aż 194cm i ok 85kg. Przechodzac do tematu, często upadalem na tyłek i myślę że to jest wlasnie teraz odczuwalne, nie mogę dłużej posiedzieć przy komputerze bo boli tak jakbym miał uszkodzony nerw, jak mocniej sie przechyle w bok to boli od kilku sekund do kilkunastu minut, dolegliwosc zaczęła się od tego lata, kiedy byłem na wisniach dużo się schylalem, więc proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne i ewentualnie terapeutyczne.