O czym świadczą zgrubienie na nogach?

ostatnio pojawiły mi sie zgrubienia na nogach pocztakowo myslałam ze gdzies sie uderzyłam bo jak dotykam w to dane miejsce czuje zgrubienie i lekki ból toteż myslałam ze to tylko siniak aczkolwiek nie ma charakterystycznej fioloetowej czy zółtej barwy, a dzis zauważyłam identyczna zmianę skórną tylko w innym, odczuwam jakby był to siniak ale nigdzie sie nie uderzyłam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne i ewentualnie terapeutyczne.