Co robić z krostkami wokół ust?

Dzień dobry, Moim problemem, z którym zmagam się od pięciu dni są krostki i bardzo wysuszona skóra wokół ust. Biorę tabletki na receptę Heviran Aciclovirum 200mg smaruję maścią z witaminą A, zajadexem, zoviraxem duo i dermalibour repairing cream. Problem nadal nie znika ani nie ma chociażby minimalnej poprawy. Jeżeli usta i okolice nie są niczym posmarowane skóra jest bardzo napięta i piecze. W ostatnim czasie nie używałam żadnych nowych kosmetyków.

Dzień dobry Pani,

polecam udać się na wizytę kontrolną do lekarza dermatologa, aby mógł obejrzeć Pani zmiany i wdrożyć odpowiednie leczenie zmian.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz