Co zrobić, aby pomóc 5-miesięcznemu synkowi podczas napadów duszącego kaszlu?

Mój synek ma niecałe 5 miesięcy i ostatnio trochę pokasływał. Teraz jednak pomimo leków ma napady duszącego, dławiącego kaszlu. Co mogę zrobić aby mu pomóc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana est wizyta u lekarza. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.