Colotis chronica levis sine neoplasmat

jestem po operacji co oznacza ten wynik op.I.1-2 Colotis chronica levis sine neoplasmat. 3-7 Adenocarcinoma GII necroticans exulceratum GII musculorum, serosae et telae adipasae infiltrans (pT3N1) et metastases et lymphonoduli (1/3). 8. Colitis chronica sine neo plasmate (0-5). Peritonitis chronica exacerbata Op.II.13 Colite chronica magni gradus. Jakie są rokowania

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wynik to rak gruczołowy naciekający blaszke właściwą błony mięśniowej i tkankę tłuszczową z przerzutami do regionalnych węzłów chłonnych. Choroba jest zaawansowana i rokowanie jest złe.