Cykl miesiączkowy, dni płodne a ciąża

Witam. Mam 29lat i mam okres co 35-42 dni, chciałabym sie dowiedziec kiedy u mnie występuja dni płodne? Mierzę temp zawsze o 7,cztery ostatnie dni wynosiła 36,8, 36,9, 37, 36,9. Robiłam dziś test ciążowy i wyszedł negatywny. kiedy najlepiej go zrobic ponownie? Czy jest szansa , że mogłam zajśc w ciązę? Bo bardzo bym chciaąłm. W pierwszej ciązy brałam duphaston oraz Clostilbegy i odrazu zaszłam. Niestety teraz nie mam możliwości udania się do ginekologa, dopiero bym mogła w lutym ;-( Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Metody termiczne są dokładne w zakresie +/-2 dni. Najlepszą oceną jest ocena USG występowania jajeczkowania.