Czerwona kropka na prąciu u nastolatka

Witam Dzisiaj rano wstałem i podczas kapieli zauważyłem czerwoną kropkę na praciu. Po czym stwierdziłem że chce dokładnie to obejrzeć i poświęciłem latarka. Wygląda to w taki sposób jakby po prostu zrobiła się rana po trochę skóra się zdarła. Z daleka wygląda jak jakąś czerwoną kropka. Czy to może być coś powaznego?

Lek. Tomasz Budlewski

a kiedy ostatni stosunek/masturbacja? byc może z podraażneinia. Jeżeli zmiana się utrzymuje prosze koniecznie udac się dolekarza urologa.