Czy biegunka może być spowodowana odstawieniem energetyków?

Od pewnego czasu ok. 4 dni meczy mnie biegunka . Czy może to spowodowane odstawieniem energetykow

Nie wydaje mi się, żeby energetyki miały jakikolwiek związek z biegunką. Zwykły nieżyt jelitowy, zakażenie wirusowe trwa kilka dni. Nie widzę specjalnego powodu do niepokoju. Proszę wziąć Smectę 3 x 1 saszetkę, Enterol 2 x 1 kaps i powinno ustąpić przez kolejne ok 3 dni. W razie braku poprawy, proszę zgłosić się do lekarza.