Czy istnieje możliwość wycięcia pęcherzyka żółciowego w znieczuleniu dolędźwiowym?

Witam ,czy istnieje możliwość wycięcia pęcherzyka żółciowego w znieczuleniu dolędźwiowym , miejscowym innym niż narkoza której panicznie się boję ? Może w jakiś prywatnych klinikach ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wtedy musiałoby być wykonane znieczulenie dosyć wysoko na kręgosłupie piersiowym , nie sadze aby ktoś się podejmował takich operacji bez konkretnych przeciwwskazań , nalezy udac się do chirurga współpracującego mogącego umówić ja wizytę u anestezjologa