Czy istnieje skuteczna metoda leczenia bielactwa nabytego?

Czy istnieje skuteczna metoda leczenia bielactwa nabytego? Pojawiły mi się na rękach i w okolicach ust białe plamy na skórze - w tych miejscach skóra nie ma pigmentu. Kilka lat temu dermatolog zdiagnozował to jako bielactwo nabyte i przepisał krem, który niestety nie pomógł. Być może pojawiła się jakaś skuteczna metoda leczenia tej choroby?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy udać się na ponowną wizytę do specjalisty dermatologa. Lekarz po ocenie zmian wdroży najlepsze możliwe leczenie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.