Czy lek Thicodin można łączyć z Ibupromem?

Witam, mam pytanie czy tabletki thiocodin które przyjmuję na kaszel, można łaczyć z lekami przeciwbólowymi np. ibupromem. Drugie pytanie - po jakim czasie od odstawienia thiocodinu można napić się alkoholu. Dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Po kilku dniach . Sadze ze można łączyć oczywiście w dawkach zaleconych przez lek badającego