Czy można kilka razy zszyć łąkotkę?

Witam. 28 marca przeszedłem zabieg szycia łąkotki niestety łąkotka się nie zrosła, być może z mojej winy gdyż zbyt szybko wróciłem do pracy tj. po 5 tygodniach. Obecnie noga boli bardziej niż przed zabiegiem. Pytanie to czy jest możliwość zszycia ponownie łąkotki i w jakim czasie można to zrobić , gdyż mój lekarz wysłał mnie na 6 miesięcy rehabilitacji a później jak to określił zobaczymy?

Lek. Michał Lenard

Będzie to zależało od tego jak będzie przebiegał proces gojenia. Trudno jest na ten moment ustalić dalsze możliwości terapeutyczne. Jeżeli ból jest tak uciążliwy, sugeruję kontrolną wizytę u swojego lekarza. Pozdrawiam!