Czy niesymetryczny kształt gardła po zabiegu usunięcia migdałka jest normalny?

Moja córka miesiąc temu miała zabieg usunięcia trzeciego migdała I plastykę podniebiennych. Na kontroli lekarz powiedział, że wszystko pięknie się goi. Gdy zaglądam jej do buzi nie widzę wcale języczka podniebiennego, a kształt gardła jest niesymetryczny. Czy to normalne?

Nie normalne. Mógł zostać usunięty przypadkowo języczek. na wizycie proszę domagać się prawdy i całej prawdy od operatora. czasami takie podniebienie uszkodzone przypadkowo trzeba rehabilitować głosowo i oddechowo nim powstaną ściągające blizny i zrosty.