Czy pinafucort wyleczy grzybicę penisa?

Ja z partnerem Lecze grzybicę pochwy. Dostałam natamycyne dopochwowo Ku mojemu zdziwieniu partner dostał zamiast pinafucin w maści to pinafucort Czy pinafucietem w maści wyleczy partner grzybicze zapalenie penisa????? Zawsze brał pinafucin.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza zlecajacego leczenie. Ew dopytać w aptece czy wydali odpowiedni lek