Czy po usunięciu zmiany skórnej można wykonać zabieg lipo laserem?

Czy mogę zrobić zabieg lipo laserem ( redukcja tkanki tłuszczowej ) ? W 02/2017r miałam usunięte zmianę , które znajdowało się na udzie.Wynik histopatologiczny wykazał że to czerniak szerzący się powierzchniowo i został usunięty w całości. Pomimo to dla pewności miałam ponownie nacinane i wynik wykazał , że wszystko jest ok są zdrowe tkanki. Oczywiście jestem pod kontrolą lekarza.Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

wg zaleceń lekarza prowadzącego. osobiście stanowczo odradzam